1. Milletimizin Gururu 18 Mart Törenleri Yapıldı

  18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıldönümü kutlandı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 99'uncu yıldönümü düzenlenen görkemli törenle kutlandı.

 2. Sayın Genel Müdürümüz Ahmet Özyanık GYTMP’de İncelemelerde Bulundu

  Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Sayın Ahmet Özyanık Çanakkale Muharebelerinin 100. Yılı münasebetiyle Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda yapılan faaliyetleri yerinde inceledi.

 3. Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Taş Gelibolu’da

  Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Taş ve Yönetim Hizmetler Daire Başkanı Mehmet Kılınç Orman ve Su İşleri Bakanlığınca yürütülen projeleri incelemek için Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.

 4. 253 Bininci Ziyaretçi Mehmetçik oldu

  Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 07.06.2012 tarihinde açtığı Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi her geçen gün ilgi odağı oluyor.

 5. Bakanlık Müşaviri Sayın İbrahim Hakkı Demirsoy Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda İncelemelerde Bulundu

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Sayın İbrahim Hakkı Demirsoy Çanakkale Muharebelerinin 100. Yılı hazırlıkları kapsamında yapılan çalışmaları yerinde görmek ve bilgi almak için Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda incelemelerde bulundu.

 6. Sayın Müsteşar Yardımcımız Mustafa Eldemir Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda İncelemelerde Bulundu

  Çanakkale Muharebelerinin 100. Yılı hazırlıkları kapsamında yapılan çalışmaları yerinde görmek ve bilgi almak için Sayın Müsteşar Yardımcımız Mustafa Eldemir ve Sayın Genel Müdürümüz Ahmet Özyanık Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda incelemelerde bulundu.

Her bebek için bir fidan DikiyoruzAlo yangın 177Bir SMS bir Fidan